Заповніть форму замовлення

Я приймаю умови користувальницької угоди та обробку персональних даних.

Контакти

вул. Дакутович, 44, Чернівці, Україна

+385232553906 info@syrnaya-lavka.com

Як все починалося

Ясна розповідь про те, з чого все почалося і як виникло виробництво сирів Syrnaya-lavka.

Цілих 3 роки пішло на те, щоб вивчити, як добре робити сир та створити власне невелике виробництво. Початком можна вважати коли з цеху вийшла стартова партія сиру.
Целых 3 года
Це був дивовижний шлях. Ми працювали над кар'єрою в офісах великих фірм, коли був вільний час — насолоджувалися радощами туризму, з апетитом готували смачну їжу, а ще не втомлювалися мріяти — що хобі колись стане чимось більшим, серйознішим, тим, чому вдасться присвятити себе цілком .
Это был удивительный путь

Перевага

7 років

впевнено на ринку

100%

задоволених покупців

90%

знову купують у нас

24/7

ми на зв'язку в
будь-який час

І одного разу просто настав час вирішити, що час діяти!
Ведені вірою в мрію та ентузіазмом, ми вивчали все, що можна знайти почитати про сири, а також особисто відвідували сироварні у різних країнах, що славляться цим продуктом.
действовать
Ми розмовляли з майстрами-сировами та відвідували виставки, присвячені сирам. Приходило розуміння того, чим є авторський сир!
Для делікатесів з м'яса використовуються новітні кліматичні камери, що дозволяє тримати рівень продукції на незмінно високому рівні.
мастерами-сыровами
Наш сир виготовляється у станиці з молока з довколишніх фермерських господарств. Ми не сумніваємося в тому, що сири заслуговують на те, щоб з'являтися на столах по всьому світу!